ZHANGGUANG 101B FORMULA
Ürün Kodu : Z101-B
Marka :  ZHANGGUANG101
349.95 TL   Kdv Dahil
-
+

101B ile Saç Dökülmesinden Korkmayın!

Saç bakımı ve cllt bakımı konusunda 11 uluslararası altın madalyaya sahip olan dünyaca ünlü Dr. Zhao Zhangguang tarafından geliştirilen 101B özellikle saç dökülmesini engelleme konusunda oldukça etkilidir.

Geleneksel Çin tıbbının White Peony Root, Tall Gastraodia Tuber, Radix Saposhnidoviae ve Ginseng gibi mucizevi bitkilerinden bilimsel yöntemler kullanılarak elde edilen 101B saç derisinin yağlanmasını, kepeği ve bunların neden olduğu kaşıntıyı önler. Saç köklerinin üstündeki saç derisinin sertleşmesini ve kabuklanmayı engelleyerek saç dökülmesini (trichomadesis) önler.

Saç dökülmesini engellemek için kadın ve erkekler tarafından kullanılabilen 101B etkisini birkaç hafta içerisinde gösterir.


Zhangguang 101 ürünleri Tamamen Bitkisel kökenlidir, geleneksel Çin tıbbında kullanılan mucizevi bitkilerden son teknoloji kullanılarak elde edilmiştir.

• ZHANGGUANG 101 ÜRÜNLERİ MİNOXİDİL İÇERMEZ!
• TAMAMEN BİTKİSEL KÖKENLİDİR .


Kullanım Şekli:

1. Şişe kapağını açın, kauçuk tıpanın çıkıntısını kesin ve toniği saç derisine iyice uygulayın. Toniğin emilimini artırmak için saç derisine hafifçe parmaklarla masaj yapın.

2. Şişe kapağını açın, kauçuk tıpayı şişenin ağzından dikkatlice çıkararak kutunun içerisinden çıkan sprey başlığını takın. Sprey başlığını kullanarak toniği saç derisine doğrudan püskürtün. Toniğin emilimini artırmak için saç derisine hafifçe parmaklarla masaj yapın.


Kullanım Dozu:

Her gün iki kez kullanın, her seferinde 5 ml -10 ml uygulayın. Sizin için en uygun Zhangguang 101 Saç Toniğini, ne kadar ve nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgileri HANGİ ÜRÜNÜ NE KADAR KULLANMALIYIM bölümünde bulabilirsiniz.

 

Uyarı:

Yalnızca harici kullanım içindir. Alkole alerjisi olan kişilerin kullanırken dikkatli olmaları gerekir. Göz temasından kaçının. Temas olursa, gözleri suyla yıkayın, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.


Saklama:

Serin ve güneş görmeyen yerlerde kapağını sıkıca kapatarak saklayın. Raf ömrü 3 yıldır.


Net Hacim:

120ml

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?