ZHANGGUANG 101 HAIR REGAIN TONIC
Ürün Kodu : Z101-HRT
Marka :  ZHANGGUANG101
349.95 TL   Kdv Dahil
-
+

101D Fabao’nun Geliştirilmiş Yeni Versiyonu 101 Hair Regain Tonic ile Zayıflayan, İncelen, Tüy Haline Gelen ve Matlaşan Saçlarınızı Canlandırın!

101 saç ve cilt bakım ürünlerinin mucidi olan Dr. Zhao Zhangguang tarafından gelişltirilen 101 Hair Regain Tonic, saç dökülmesini engellemek, saçları beslemek ve genellikle dökülen saçların yerine çıkan ve bazen gözle bile zor görülen tüylerin beslenerek normal saça dönmesine yardımcı olmak için kullanılabilecek ideal üründür.

Saçlarında beslenme kaybı yaşayan kişilerin saçları incelir ve yumuşar, sonunda saç dökülmeye başlar. Modern teknikler kullanılarak geleneksel Çin tıbbının değerli bitkileri Panax Ginseng C.A.Mey, Gynostemma Pentaphyllum (Thunb) Makino, Glycyrrhiza Uralensis Fisch, ve Sophora flavescens Ait’den elde edilen 101 Hair Regain Tonic saçların beslenmesini sağlar. Ayrıca saç derisinin aşırı yağlanmasını engelleyerek saç derisindeki yağ dengesini kontrol altında tutar. Sonuç olarak saç dökülmesi hızlı bir şekilde kontrol edilir.


Strese bağlı saç dökülmesi için ideal olan 101 Hair Regain Tonic, seyrek, ince, yumuşak, kuru, çatallaşmış ve matlaşan saçların üzerinde kayda değer etkisi vardır. Kadın ve erkeklerin kullanımı için uygundur.

101 Hair Regain Tonic, 101 Hair Follicle Nourishing Tonic ile birlikte kullanılarak orta ve ileri derecede saçları dökülen kadın ve erkeklerin saç derisinin üzerinde çıkan ve bazen gözle bile zor görülen tüylerin beslenerek normal saça dönmesi konusunda aktif rol oynar.

Sonuçları Görün:

Bu ürünlerin birlikte kullanılması ile elde edilen sonuçları üreticinin web sitesindeki
https://www.101middleeast.com/testimonials linki üzerinden görebilirsiniz.

Zhangguang 101 ürünleri Tamamen Bitkisel kökenlidir, geleneksel Çin tıbbında kullanılan mucizevi bitkilerden son teknoloji kullanılarak elde edilmiştir.

• ZHANGGUANG 101 ÜRÜNLERİ MİNOXİDİL İÇERMEZ!
• TAMAMEN BİTKİSEL KÖKENLİDİR .

 

Kullanım Şekli:

1. Şişe kapağını açın, kauçuk tıpanın çıkıntısını kesin ve toniği saç derisine iyice uygulayın. Toniğin emilimini artırmak için saç derisine hafifçe parmaklarla masaj yapın.

2. Şişe kapağını açın, kauçuk tıpayı şişenin ağzından dikkatlice çıkararak kutunun içerisinden çıkan sprey başlığını takın. Sprey başlığını kullanarak toniği saç derisine doğrudan püskürtün. Toniğin emilimini artırmak için saç derisine hafifçe parmaklarla masaj yapın.

 

Kullanım Dozu:

Her gün iki kez kullanın, her seferinde 5 ml -10 ml uygulayın. Sizin için en uygun Zhangguang 101 Saç Toniğini, ne kadar ve nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgileri HANGİ ÜRÜNÜ NE KADAR KULLANMALIYIM bölümünde bulabilirsiniz.

 

Uyarı:

Yalnızca harici kullanım içindir. Alkole alerjisi olan kişilerin kullanırken dikkatli olmaları gerekir. Göz temasından kaçının. Temas olursa, gözleri suyla yıkayın, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.

 

Saklama:

Serin ve güneş görmeyen yerlerde kapağını sıkıca kapatarak saklayın. Raf ömrü 3 yıldır.

 

Net Hacim:

120ml

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?