ZHANGGUANG 101 HAIR FOLLICLE NOURISHING TONIC
Ürün Kodu : Z101-HFNT
Marka :  ZHANGGUANG101
349.95 TL   Kdv Dahil
-
+

Zhangguang 101 Hair Follicle Nourishing Tonic ile Saçlarınız Eski Haline Dönsün!

Saç bakımı ve cilt bakımı konusunda 11 uluslararası altın madalyaya sahip dünyaca ünlü Dr. Zhao Zhangguang tarafından geliştirilen 101 Hair Follicle Nourishing Tonic geleneksel Çin tıbbında kullanılan mucizevi bitkilerden bilimsel yöntemler kullanılarak elde edilmiştir. Açık, berrak kahverengi sıvı şeklinde olan 101 Hair Follicle Nourishing Tonic Ginseng, Salvia Miltiorrhiza, Radix Astragali, Rhizome Chuanxiong, Radix Saposhnidoviae ve Pimiento bitkilerinden rafine edilmiştir.

Saç üzerinde oldukça güçlü etkisi olan 101 Hair Follicle Nourishing Tonic, saçları sürekli olarak geliştirir, hasar görmüş, zayıf ve güçsüz saçların canlılık ve güç kazanmasına yardımcı olur.

Saç dökülmesinin orta ve ileri evresinde olan saçlarının büyük bir kısmı dökülmüş kadın ve erkekler için uygundur.

101 Hair Follicle Nourishing Tonic, 101 Hair Regain Tonic ile birlikte kullanılarak orta ve ileri derecede saçları dökülen kadın ve erkeklerin saç derisinin üzerinde çıkan ve bazen gözle bile zor görülen tüylerin beslenerek normal saça dönmesi konusunda aktif rol oynar.


Sonuçları Görün:

Bu ürünlerin birlikte kullanılması ile elde edilen sonuçları üreticinin web sitesindeki https://www.101middleeast.com/testimonials linki üzerinden görebilirsiniz.


Zhangguang 101 ürünleri Tamamen Bitkisel kökenlidir, geleneksel Çin tıbbında kullanılan mucizevi bitkilerden son teknoloji kullanılarak elde edilmiştir.

• ZHANGGUANG 101 ÜRÜNLERİ MİNOXİDİL İÇERMEZ!
• TAMAMEN BİTKİSEL KÖKENLİDİR .

 

Kullanım Şekli:

1. Şişe kapağını açın, kauçuk tıpanın çıkıntısını kesin ve toniği saç derisine iyice uygulayın. Toniğin emilimini artırmak için saç derisine hafifçe parmaklarla masaj yapın.

2. Şişe kapağını açın, kauçuk tıpayı şişenin ağzından dikkatlice çıkararak kutunun içerisinden çıkan sprey başlığını takın. Sprey başlığını kullanarak toniği saç derisine doğrudan püskürtün. Toniğin emilimini artırmak için saç derisine hafifçe parmaklarla masaj yapın.

 

Kullanım Dozu:

Her gün iki kez kullanın, her seferinde 5 ml -10 ml uygulayın. Sizin için en uygun Zhangguang 101 Saç Toniğini, ne kadar ve nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgileri HANGİ ÜRÜNÜ NE KADAR KULLANMALIYIM bölümünde bulabilirsiniz.

 

Uyarı:

Yalnızca harici kullanım içindir. Alkole alerjisi olan kişilerin kullanırken dikkatli olmaları gerekir. Göz temasından kaçının. Temas olursa, gözleri suyla yıkayın, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.

 

Saklama:

Serin ve güneş görmeyen yerlerde kapağını sıkıca kapatarak saklayın. Raf ömrü 3 yıldır.

 

Net Hacim:

120ml

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?