ZHANGGUANG 101 FORMULA
Ürün Kodu : Z101-F
Marka :  ZHANGGUANG101
349.95 TL   Kdv Dahil
-
+

Zhangguang 101 Formula: Bölgesel Dökülmeden Sonra Çıkan Saçlarınızı Besleyin!

Saç bakımı ve cilt bakımı konusunda 11 uluslararası altın madalyaya sahip olan dünyaca ünlü Dr. Zhao Zhangguang tarafından geliştirilen 101Formula geleneksel Çin tıbbının Aralia Quinquefolia, Corthamis Tinctonus, Carya Alba ve Angelica Archangelica Root gibi değerli bitkilerinden bilimsel yöntemler kullanılarak elde edilmiştir. 101 Formula yaşanan bölgesel saç dökülmesi ardından yeni çıkmaya başlayan zayıf, ince, tüy halindeki mat saçların beslenerek eski haline dönmesine yardımcı olur.

101 Formula esas itibariyle kadın ve erkekte bölgesel saç dökülmesinin ardından çıkan saçların beslenmesi için kullanılır. Zhangguang 101 Formula'nın kullanım amacıyla ilgili daha detaylı bilgi almak ve Öncesi/Sonrası görsellerine ulaşmak için İLETİŞİM FORMU'nu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Zhangguang 101 ürünleri Tamamen Bitkisel kökenlidir, geleneksel Çin tıbbında kullanılan mucizevi bitkilerden son teknoloji kullanılarak elde edilmiştir.

• ZHANGGUANG 101 ÜRÜNLERİ MİNOXİDİL İÇERMEZ!
• TAMAMEN BİTKİSEL KÖKENLİDİR .


Kullanım Şekli:

1. Şişe kapağını açın, kauçuk tıpanın çıkıntısını kesin ve toniği saç derisine iyice uygulayın. Toniğin emilimini artırmak için saç derisine hafifçe parmaklarla masaj yapın.

2. Şişe kapağını açın, kauçuk tıpayı şişenin ağzından dikkatlice çıkararak kutunun içerisinden çıkan sprey başlığını takın. Sprey başlığını kullanarak toniği saç derisine doğrudan püskürtün. Toniğin emilimini artırmak için saç derisine hafifçe parmaklarla masaj yapın.


Kullanım Dozu:

Her gün iki kez kullanın, her seferinde 5 ml -10 ml uygulayın. Sizin için en uygun Zhangguang 101 Saç Toniğini, ne kadar ve nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgileri HANGİ ÜRÜNÜ NE KADAR KULLANMALIYIM bölümünde bulabilirsiniz.

Uyarı:

Yalnızca harici kullanım içindir. Alkole alerjisi olan kişilerin kullanırken dikkatli olmaları gerekir. Göz temasından kaçının. Temas olursa, gözleri suyla yıkayın, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.

Saklama:

Serin ve güneş görmeyen yerlerde kapağını sıkıca kapatarak saklayın. Raf ömrü 3 yıldır.

Net Hacim:

120ml

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?