"Saçlar insanın süsü gibidir, saçları dökülen insan yaprağını dökmüş ağaç gibi kalır"

Güzellik kavramı insanoğlu için her zaman önemli olmuştur. İlk defa karşılaştığımız, yeni tanıştığımız insanlar bizi tanımadan önce dış görünüşümüze bakarak bizimle ilgili bir fikir edinir. O nedenle insanoğlu tarih boyunca her zaman daha iyi, daha güzel görünmenin yollarını aramıştır. Kadınların güzelliğinin vazgeçilmez bir parçası olan saçlar, artık günümüzde erkekler için de aynı derecede öneme sahiptir. Dökülmeyen gür saçlar kadını ve erkeği her zaman olduğundan daha genç, daha güzel ve daha çekici gösterir.

Ancak maalesef günümüzde hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan stres, yoğun iş temposu, hava kirliliği, değişen yemek yeme alışkanlıklarımız, doğal olmayan yiyecekler ve uyku düzensizliği gibi faktörler saçlarımızın dökülmesine neden oluyor. Saç dökülmesi ve sonucunda kel kalma endişesi erkek ya da kadın olsun saçları dökülmeye başlayanların en büyük kabusu haline geldi. İnsanlar saçlarının dökülmesini önlemek için işe yarayacağını düşündükleri pek çok şeyi deniyor, ancak genellikle sonuç olumsuz.

Daha Önce Denediğiniz Ürünleri Bir Kenara Bırakın!

Yıllarca saç dökülme problemi yaşayıp bu endişeleri yaşayan birisi olarak, kendim kullandığım ve işe yaradığını deneyimlediğim Zhangguan 101 Saç ve Cilt Bakım Ürünleri'ni sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyorum.

1974 yılında bir Araştırma Geliştirme (Arge) labaratuvarında çalışmaya başlayıp 101. denemede Ginseng başta olmak üzere geleneksel Çin tıbbında kullanılan bitkilerden dünyanın en iyi bitkisel saç bakım toniklerini bulan Dr. Zhao Zhangguang, 1987 yılında kurduğu şirket ile 101 Saç Toniklerinin üretimine başladı. 30 yılı aşkın süredir 5 kıtada 65'in üzerinde ülkede satışı yapılan Zhangguang 101 Saç Tonikleri ile Dr Zhao Zhangguan dünya üzerinde yüz binlerce kişinin güzellik, sağlık ve en önemlisi kendine güven kazanmasını sağlamıştır.

101 Saç Tonikleri  ile 11 adet Uluslararası Altın Madalyasına sahip olan Dr. Zhao Zhangguang'ın 77 yaşına gelmesine rağmen gür ve siyah olan saçları kullandığı bilimsel yöntemlerin doğruluğunu kanıtlayan en güzel gösterge niteliğinde.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?