HANGİ ÜRÜNÜ NE KADAR KULLANMALIYIM

HANGİ ÜRÜN NE İŞE YARAR?

ZHANGGUANG 101B FORMULA: Saç derisinin yağlanmasını, kepeği ve bunların neden olduğu kaşıntıyı önler. Saç köklerinin üstündeki saç derisinin sertleşmesini ve kabuklanmayı engelleyerek saç dökülmesini önler. Kadın ve erkeklerin kullanımı için uygundur.

ZHANGGUANG 101 HAIR REGAIN TONIC: İncelen, matlaşan, tüy halini alan saçlarınızı besleyerek normale dönmesine yardımcı olur. Kadın ve erkeklerin kullanımı için uygundur.

ZHANGGUANG 101 HAIR FOLLICLE NOURISHING TONIC: Saç üzerinde oldukça güçlü etkisi olan 101 Hair Follicle Nourishing Tonic, saçları sürekli olarak geliştirir, hasar görmüş, zayıf ve güçsüz saçların canlılık ve güç kazanmasına yardımcı olur. 101 Hair Follicle Nourishing Tonic, 101 Hair Regain Tonic ile birlikte kullanılarak orta ve ileri derecede saçları dökülen kadın ve erkeklerin saç derisinin üzerinde çıkan ve bazen gözle bile zor görülen tüylerin beslenerek normal saça dönmesi konusunda aktif rol oynar.

ZHANGGUANG 101 FORMULA: 101 Formula esas itibariyle kadın ve erkekte bölgesel saç dökülmesinin ardından çıkan saçların beslenip normal hale dönmesi için kullanılır. Zhangguang 101 Formula'nın kullanım amacıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için İLETİŞİM FORMU'nu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saçlarım dökülüyor, saç dökülmesini nasıl durdurabilirim?

Saç dökülmesinin durdurmak için 2 kutu Zhangguang 101B Formula kullanılması önerilir, Zhangguang 101B Formula saç dökülmesinin durdurulmasına, yağlanma, kepek ve kaşıntının engellenmesine yardımcı olur. Etkisini birkaç hafta içerisinde gösterir.

Saçlarım dökülüyor, saç dökülmesini durdurup saçlarımın eski haline dönmesini nasıl sağlarım?

Önce saç dökülmesinin durdurmak için 2 kutu Zhangguang 101B Formula kullanılması önerilir, Zhangguang 101B Formula saç dökülmesinin durdurulmasına, yağlanma, kepek ve kaşıntının engellenmesine yardımcı olur. Etkisini birkaç hafta içerisinde gösterir.

Daha sonra, önceden dökülmüş olan saç miktarına, var olan saçların inceliğine, matlığına, tüy halinde oluşuna göre Zhangguang 101 Hair Regain Tonic ve Zhangguang 101 Hair Follicle Nourishing Tonic dönüşümlü olarak (örneğin sabah 101 Hair Regain Tonic, akşam 101 Hair Follicle Nourishing Tonic) kullanılabilir. 101 Hair Follicle Nourishing Tonic, 101 Hair Regain Tonic ile birlikte kullanılarak orta ve ileri derecede saçları dökülen kadın ve erkeklerin saç derisinin üzerinde çıkan ve bazen gözle bile zor görülen tüylerin beslenerek normal saça dönmesi konusunda aktif rol oynar.

Bu ürünlerin birlikte kullanılması ile elde edilen sonuçları üreticinin web sitesindeki https://www.101middleeast.com/testimonials linki üzerinden görebilirsiniz.

Uzun zamandır saç dökülmesi sorunu yaşıyorum, artık saçlarım dökülmüyor, bu durumda hangi ürünleri kullanmalıyım ?

İlk aşamada 3 kutu Zhangguang 101 Hair Follicle Nourishing Tonic kullanılmalıdır. Zhangguang 101 Hair Follicle Nourishing Tonic orta ve ileri derecede saçları dökülen kadın ve erkeklerin saç derisinin üzerinde çıkan ve bazen gözle bile zor görülen tüylerin beslenerek normal saça dönmesi konusunda aktif rol oynar.

İkinci aşamada Zhangguang 101 Hair Follicle Nourishing Tonic ve Zhangguang 101 Hair Regain Tonic 2’ye 1 oranında (örneğin sabah ve akşam 101 Hair Follicle Nourishing Tonic ertesi gün sabah 101 Hair Regain Tonic) dönüşümlü olarak kullanılır. Bir süre sonra bu oran 1’e 1 olarak (örneğin sabah 101 Hair Regain Tonic, akşam 101 Hair Follicle Nourishing Tonic) değiştirilebilir.

101 Hair Follicle Nourishing Tonic, 101 Hair Regain Tonic ile birlikte kullanılarak orta ve ileri derecede saçları dökülen kadın ve erkeklerin saç derisinin üzerinde çıkan ve bazen gözle bile zor görülen tüylerin beslenerek normal saça dönmesi konusunda aktif rol oynar.

Bu ürünlerin birlikte kullanılması ile elde edilen sonuçları üreticinin web sitesindeki https://www.101middleeast.com/testimonials linki üzerinden görebilirsiniz.

Bölgesel olarak saç dökülmesi yaşadım, saçlarım yeni çıkmaya başladı, bu saçlarımı nasıl besleyerek eski canlı haline getirebilirim?

İlk aşamada 2 kutu Zhangguang 101B Formula ile başlanması önerilir, Zhangguang 101B Formula saç dökülmesinin durdurulmasına, yağlanma, kepek ve kaşıntının engellenmesine yardımcı olur.

İkici aşamada 3 kutu Zhangguang 101 Formula kullanılmalıdır. 

Üçüncü aşamada ise 2 şişe Zhangguang 101 Formula ve 2 kutu Zhangguang 101 Hair Regain Tonic dönüşümlü olarak (örneğin sabah 101 Hair Regain Tonic, akşam101 Formula) kullanılır. 

Zhangguang 101 Formula'nın kullanım amacıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için İLETİŞİM FORMU'nu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?